Zavolejte nám: +420 774 466 001 nebo pište na obchod@qfinance.cz

Kariéra

PROFESIONÁLNÍ SPOLUPRÁCE

.....chcete i nadále vykonávat profesionálně obchodní činnost?

 

Máme nabídku spolupráce pro pojišťovací, hypoteční a investiční zprostředkovatele:

 

Kontaktujte nás, rádi s vámi vše osobně „nezávazně“ projednáme:

 PhDr. Luboš Vídenský,  předseda představenstva        Roman Navrátil, člen představenstva

T: +420 602 214 330, E: lvidensky@qfinance.cz                T: +420 774 466 516, E: rnavratil@qfinance.cz

 

Vlastní identita, využití výhod společnosti Quatro finance, a.s.

Zachovejte si svou vlastní identitu. Využijte své odborné zkušenosti a obchodní schopnosti ve spojení s výhodami silného profesně zdatného a obchodně úspěšného obchodního partnera společnosti Quatro finance, a.s. Využijte nadstandardních podmínek, kterými disponuje ze stran svých obchodních partnerů. Ve vzájemném partnerském obchodním propojení a se stávajícími možnostmi dosáhnete rychleji a efektivněji ke svým profesním a obchodním cílům. Budete se moci rychleji odborně rozvíjet, růst, zvyšovat zisk a snižovat náklady. Více než 50 pojišťovacích zprostředkovatelů v našich řadách jsou toho jasným důkazem.

 

Zprostředkovatel s vlastní kanceláří

Spojte svou kancelář se společností Quatro finance, a.s.. Budujte svůj úspěch v rámci otevřeného společenství profesionálů v oblasti pojištění, penzí, hypotečních úvěrů a investic. Jsme zaměřeni na spokojenost klientů a umíme k tomu využívat trvale budovaného společného zázemí. Nabízíme vám férové spojení, které přinese vaší práci s klienty nové impulsy a možnosti. Vaše zkušenosti a schopnosti na druhou stranu rádi zúročí ostatní. Jsme si vědomi toho, že prosperita každé kanceláře je především vizitkou schopnosti jejích pracovníků a především jim proto náleží efekty jejich práce.

 

Zprostředkovatel, který chce založit/mít vlastní kancelář

Začínat na „zelené louce“ s obchodní činností (zprostředkování pojištění, penze, hypoték a investic) je velmi nesnadné. Začínat od nuly je ve skutečnosti mimořádným dobrodružstvím. Každý začátek vyžaduje investice a extrémní nasazení v oblasti organizační, komunikační, personální i marketingové. Pro všechny tyto aspekty máme připravena základní řešení a pomoc, která schopným a sebevědomým kolegům usnadní tvrdé začátky. Pokud od počátku začnete budovat svoji kancelář ve spolupráci se společností Quatro finance, a.s., získáte nespornou konkurenční výhodu. Vaše úsilí bude mít snadnější a nadějnější perspektivy. Již na začátku své kariéry učiníte rozhodnutí, ke kterému se mnoho zprostředkovatelů propracovalo až po letech své obchodní činnosti. Je to rozhodnutí poskytnout klientům komplexní služby s pomocí systému založeného na společné podpoře administrativně technických řešení, na profesní specializaci i dělbě práce. Od prvního dne budete moci před klienty předstoupit jako zástupce společnosti, která má profesní renomé a která pro ně zajistí vše, od pojištění občanů, firem, penzí, hypoték a investic. Oceníte význam slov „mám kam zavolat“. Není vyloučeno, že prostřednictvím společnosti Quatro finance, a.s. získáte příležitost přímo v okolí svého bydliště převzít klienty, nebo kancelář po obchodnících, kteří se rozhodli svou kariéru ukončit a kteří se na nás obracejí s nabídkou na předání praxe.

 

Pro zprostředkovatele, kteří chtějí ukončit svou obchod. činnost, předat/zpeněžit svou kancelář

Odchod do penze, onemocnění, změna profesních a životních cílů, to vše jsou důvody, se kterými se setkáváme a které si žádají poctivé a citlivé řešení. Nejste první, kdo potřebují/chtějí ukončit svou zprostředkovatelskou činnost, máme pro vás východisko, řešení. Vaše dlouholetá práce vytvořila stabilní skupinu spokojených klientů a ti mají právo na to, aby se jim i do budoucna dostalo dobré péče. Vy si pak zasloužíte odměnu za jejich plynulé, právně bezchybné, transparentní a eticky provedené předání do spolehlivých rukou. Máme zájem na spokojenosti klientů a na zachování dobrého jména společnosti Quatro finance, a.s.. Máme zájem na vaší aktivní součinnosti. Usnadníme vám odchod z profese a nezklameme očekávání vašich klientů. Pokud je vaše kancelář vzdálená od jiných našich kanceláří, vynasnažíme se vyhledat nového spolehlivého spolupracovníka, který s podporou společnosti Quatro finance, a.s. nabídne vašim klientům kontinuitu i novou budoucnost.

Naši partneři

cpp
gen
čpoj
koop
nn
Allianz
kb
metlife
penzijko-ceska
slavia
uniqua
penzijko
vzp
AXA
HZP
Colonnade
ČSOB Pojišťovna
HDI
ERV
direct
Openfinance
PZK

Chcete vědět o novinkách jako první?

Zaregistrujte se a už Vám nic neuteče!

Nechte nám na sebe e-mail a už vám nic neuteče.