Zavolejte nám: +420 774 466 001 nebo pište na obchod@qfinance.cz

Klient

Vyřizování stížností, řešení sporů

Stížnost na pojistitele či zprostředkovatele lze uplatnit písemně (poštou nebo e-mailem), telefonicky anebo osobně na kterémkoli obchodním místě pojišťovny. 
Není-li pojistník, pojištěný nebo oprávněná osoba spokojena se stanoviskem pojistitele ke stížnosti, může stížnost postoupit České národní bance (www.cnb.cz).
Mimosoudně lze návrh na rozhodnutí sporu v případě neživotního pojištění podat České obchodní inspekci (www.coi.cz) nebo Kanceláři ombudsmana České asociace pojišťoven (www.ombudsmancap.cz). V případě životního pojištění  finančnímu arbitrovi (www.finarbitr.cz).Ochrana osobních údajů

Quatro finance, a.s., IČ: 27589943, se sídlem Václavské náměstí 834/17, 110 00 Praha 1, považuje ochranu osobních údajů za nedílnou součást svých závazků vůči fyzickým osobám, jejichž osobní údaje zpracovává. Ochraně osobních údajů věnujeme náležitou pozornost a při zajištění ochrany osobních údajů jednáme v souladu s přísl. právními předpisy.

Níže naleznete informace (dokument), který obsahuje, jaké osobní údaje zpracováváme, zda je zpracováváme na základě Vašeho souhlasu nebo na základě jiného právního základu (důvodu), k jakým účelům údaje zpracováváme, komu je můžeme předávat a jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva.

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Dokument


Žádost o změnu osobních údajů zasílejte:

a) korespondenční adresa:    Quatro finance, a.s., 1.máje 535/50, Liberec III., PSČ 460 02
b) e-mail:       info@qfinance.cz

Naši partneři

cpp
gen
čpoj
koop
nn
Allianz
kb
metlife
penzijko-ceska
slavia
uniqua
penzijko
vzp
AXA
HZP
Colonnade
ČSOB Pojišťovna
HDI
ERV
direct
Openfinance
PZK

Chcete vědět o novinkách jako první?

Zaregistrujte se a už Vám nic neuteče!

Nechte nám na sebe e-mail a už vám nic neuteče.