Zavolejte nám: +420 774 466 001 nebo pište na obchod@qfinance.cz

Pojištění

 

Zabezpečte si byt, domácnost i vaše auto


potřebujete pojistit? Ať už se jedná o zabezpečení vaší domácnosti pro případ nehody, požáru a jiné nečekané události, pojištění vašeho vozu, penzijní připojištění či speciální pojištění, rádi se vám budeme věnovat.

Zejména pojištění domu vás zbaví řady starostí. Nelámejte si hlavu s tím, co byt se mohlo či nemuselo stát, pojistěte se a na nepříjemné nehody můžete s klidem zapomenout.

Jednou z našich nesporných výhod je to, že jsme schopni vám pomoct i v nestandardní situaci – pokud si tedy nejste jisti, jaké pojištění je pro vás vhodné, stačí nás kontaktovat.


Pojištění motorových vozidel (motocykl, automobil, dodávka, apod.)

Ochraňte svůj vůz – sjednáme vám kvalitní pojištění


Pojištění automobilu, motocyklu, dodávky či jiných vozidel je v dnešní době nezbytné. Na českých silnicích každoročně dochází k tisícům nehod.

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla za škodu je navíc dané zákonem (tzv. zákonné pojištění) a musí jej mít všichni majitelé aut. Při jeho sjednávání dejte pozor – nemusí nutně pokrývat potřebnou finanční výši ani všechny možné situace.

Nezapomeňte si zřídit také havarijní pojištění. Poradíme vám, jak postupovat a postaráme se, aby pojištění vašeho vozidla bylo ošetřené do nejmenších detailů – přesně tak, jak to vyhovuje vám. Poradíme vám také s připojištěním GAP, pojištěním na novou hodnotu vašeho vozidla a s dalšími doplňkovými typy pojištění.


Flotilová pojištění motorových vozidel

Pro přepravní společnosti a majitele vozových parků


Flotilové pojištění slouží zejména majitelům většího počtu vozidel – těmi se mohou rozumět nákladní vozidla, přívěsy, pracovní stroje i osobní automobily určené k podnikání. Právě ty totiž najezdí velké množství kilometrů denně a hrozí zde proto zvýšené riziko dopravní nehody.

Co všechno flotilové pojištění obsahuje? Havarijní pojištění, povinné ručení a asistenční i doplňková pojištění.

Pojištění přizpůsobíme přesně vašim potřebám a potřebám vašeho podnikání – podle odvětví, ve kterém se pohybujete, obvyklého množství najetých kilometrů a dalších parametrů.

Pojistíme všechna vaše vozidla (popř. jejich jednotlivé části) i proti ztrátě jejich hodnoty – rychle, efektivně a jednoduše.

Pojistíme vás i v rozsahu pojištění odpovědnosti dopravce. Nabízíme pojištění přepravy, zásilek včetně odpovědnosti zasilatele a mnoho dalších.


Pojištění majetku občanů (bytu, domu, domácnosti)

Zabezpečte svou domácnost


Pojistěte si svůj majetek – i drobná nehoda může způsobit velké nepříjemnosti. Stačí nechat v koupelně puštěnou vodu, nebo špatně napojit odpad a vytopíte sousedy vodou z pračky. K podobným událostem dochází denně. Výjimkou není ani vznik požáru – obzvlášť máte-li doma staré a nepříliš spolehlivé spotřebiče, nebo malé děti, které rády zkoumají,co se dá.

Mezi pojištěním domu a domácnosti je rozdíl – pojištění domu zahrnuje konstrukci domu, okna, dveře a všechny pevně přišroubované součásti,zatímco pojištění domácnosti se týká všeho, co je uvnitř a není to pevně sloučené s konstrukcí.

A na co všechno se vlastně pojistit? Ideálně proti všem klasickým nehodám(požár, vodní potopa, prasklé trubky), ale také třeba proti vandalismu či krádeži.

Rádi vám doporučíme i pojištění občanské odpovědnosti za škody vzniklé na majetku, životě a zdraví třetích osob.


Cestovní pojištění

Užijte si dovolenou bez starostí


Když se vydáváte na cestu, může nastat mnoho různých situací – od zrušeného letu až po nečekaný úraz, nebo náhlou nemoc. Proti tomu všemu se lze pojistit a k tomu navíc získat asistenční službu, kterou můžete využít 24 hodin denně.

Pojištění na cestách se samozřejmě liší podle toho, do jaké země se chystáte cestovat a na jak dlouho. Mimo Evropu vás lékařská péče může přijít draho, takže tomu budete muset své pojištění přizpůsobit a zvolit například takové, které kryje výlohy až do půl milionu korun.

Součástí pojistné smlouvy bývá i pojištění odpovědnosti za škody či pojištění zavazadel. Pokud vyrážíte autem do zahraničí, nechte si dobře pojistit také vozidlo.

Pojištění se vyplatí zřídit i při cestách po České republice.


Životní pojištění

Pomůžeme vám správně nastavit životní pojištění


Snažíte se zabezpečit rodinu? Nezapomeňte si zřídit životní pojištění – usnadní život vám i vašim nejbližším v případě, že se ocitnete v krizové situaci (jako jsou závažné zdravotní potíže, těžké onemocnění, úraz či delší pracovní neschopnost). Čím dříve si jej vyřídíte, tím lépe. Životní pojištění osob v pokročilejším věku se už může více prodražit.

Nepotřebují ho pouze lidé, kteří se věnují rizikovému povolání, vyplatí se i v každodenních situacích. Je na vás vaše rodina závislá? Pokud dojde k nejhoršímu, vaši blízcí budou finančně zajištěni.

S veškerými podrobnostmi ohledně sjednání životního pojištění vás rádi seznámíme a celým procesem vás provedeme. Poradíme vám s nastavením jeho obsahu, rozsahu i výší pojistných částek k zabezpečení vaší rodiny.


Úrazové pojištění

K nehodám dochází denně. Získejte finanční kompenzaci


Obáváte se nečekaných událostí? Dlouhodobě se věnujete náročnému sportu, nebo zkrátka jen rádi sázíte na jistotu a jste připraveni na vše? Úrazové pojištění vám tuto jistotu poskytne – může být krátkodobé i dlouhodobé.

Dlouhodobé se týká každodenních činností a úrazů, k nimž během těchto činností může dojít (v práci, na cestě do práce, během sportu atp.), krátkodobé zahrnuje pracovní cesty či jednorázové sportovní akce se zvýšeným rizikem (adrenalinové sportovní aktivity). Může pokrývat úrazy, k nimž dojde u nás i v zahraničí.

Pojistná smlouva se nemusí týkat pouze vás jako jednotlivce, ale také vaší rodiny. Zjistěte více o výhodách, které nabízíme, a obraťte se na nás.


Pojištění odpovědnosti

Pojistěte se proti svým vlastním chybám


Škoda nemusí být způsobena jenom vám. Pouhým nedopatřením se v roli viníka můžete ocitnout také vy sami. Zřiďte si pojištění, které vás ochrání v situaci, kdy jiné osobě způsobíte škodu na majetku.

Poškodili jste majetek souseda, podařilo se vám vytopit byt pod vámi,nebo škodu způsobilo některé z vašich dětí? Dávat si pozor někdy nestačí –nechystejte se na podobnou situaci a vyhnete se zbytečným problémům.

Pojištění odpovědnosti je výhodné také v zaměstnání – náhradu, kterou po vás majitel firmy může požadovat, se může vyšplhat do neúnosných výšina znemožnit vám plány na dlouho očekávanou dovolenou u moře. Stačí se pojistit a pojišťovna vše uhradí místo vás.

Nechte si od nás poradit.


Pojištění majetku podnikatelů

Pojistěte si firemní majetek


Vedete vlastní podnik? Pojistěte si budovu, elektroniku, stroje, přerušení provozu, peníze i vybavení. Chraňte svůj movitý majetek. Žádné podnikání není bez rizika, a pokud svým zaměstnancům propůjčujete firemní majetek, pravděpodobnost, že dojde k nešťastné nehodě či poškození, se zvyšuje.

Jste-li majitelem hotelu či podobného zařízení, máte dokonce možnost nechat pojistit také majetek svých hostů. Chráněno tak bude nejen vaše zázemí, ale především vaše pověst.

Pojištění pro živnostníky, menší firmy a větší korporace se samozřejmě může lišit podle toho, jakému oboru se věnujete. Ale vždy bude přizpůsobeno vaším potřebám – jeho rozsah si zvolíte sami.


Pojištění zemědělských rizik

Pojistěte stroje, lesy i hospodářská zvířata


Zemědělství patří k rizikovějším činnostem – může dojít k poškození plodin vlivem nevyzpytatelného počasí, požárů či dalších nehod.

Rizika se týkají také lesů a pochopitelně i hospodářských zvířat. Stačí, když je postihne nákaza a majitel je potom nucen celý chov utratit. Vzniklé škody se mohou pohybovat v řádu stovek tisíc.

Problém může představovat rovněž zničení či odcizení zemědělských strojů, bez nichž se v tomto podniku neobejdete.

Chraňte se proti možným rizikům a předejdete nepříjemnostem.


Specializovaná pojištění

Řešíme také nestandardní situace


Kromě klasických pojištění nabízíme i pojištění specializovaná, která navrhujeme dle konkrétní situace a potřeb klienta.

Potřebujete nestandardní pojištění a nevíte, jestli je možné jej zřídit? Neváhejte se na nás obrátit – najdeme pro vás to nejschůdnější řešení.


Pojištění pro zaměstnance (zaměstnanecké výhody)

Nabídněte zaměstnancům benefity v podobě zvýhodněného pojištění


Poskytněte svým zaměstnancům klasické zaměstnanecké výhody i bonusy navíc. Některé zvýhodněné druhy pojištění mohou sloužit jako další firemní benefity.

Skvělým příkladem je doplňkové penzijní spoření, na které může zaměstnavatel přispívat, nebo příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění.

Pomůžeme vám vybrat výhody, které vaši zaměstnanci nejvíce ocení.Kontaktujte nás

 

 

 

Naši partneři

Alianz
AXA ASSISTANCE, s.r.o.
Collonade
cpp
csob
D.A.S.
direct
erv
europ assistance
generali
generali
hasicska
hdi
kb
kooperativa
metlife
nn
penzijni spolecnost
Pillow pojišťovna, a.s.
slavia
uniqua
Union poisťovna, a.s.
vseobecna
pzk

Chcete vědět o novinkách jako první?

Zaregistrujte se a už Vám nic neuteče!

Nechte nám na sebe e-mail a už vám nic neuteče.